НОВИНИ

Кононенко звернувся до НАБУ з проханням перевірити заяви Абромавичуса

Нардеп готовий співпрацювати зі слідством.

Нардеп від БПП Ігор Кононенко написав заяву до Національного антикорупційного бюро (НАБУ) з проханням перевірити факти, озвучені міністром економрозвитку та торгівлі Айварасом Абромавичусом під час заяви про відставку. Про це повідомили у прес-службі НАБУ.

«3 лютого до Національного антикорупційного бюро звернувся народний депутат України Ігор Кононенко з проханням перевірити факти, про які повідомив Міністр економічного розвитку та торгівлі України Айварас Абрамавичус в ході прес-конференції вранці того ж дня», – йдеться у заяві.

Окрім того, у НАБУ повідомили, що долучили заяву Кононенка до вже відкритого кримінального провадження. Сам Кононенко нібито повністю погодився співпрацювати зі слідством.

Як повідомлялося, 3 лютого міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив про рішення подати у відставку через відсутність підтримки та активній протидії проведеним його командою реформам. Міністр звинуватив народного депутата з фракції «Блок Петра Порошенка» Ігоря Кононенка в блокуванні роботи МЕРТ. Кононенко заперечив обвинувачення Абромавичуса.

Нагадаємо, Антикорупційне бюро відкрило провадження після гучної заяви міністра.