НОВИНИ

Кононенко відреагував на заяву Абромавичуса зі звинуваченнями у корупції

За словами нардепа, він нікого не лобіював жодних призначень у держпідприємства.

Нардеп із фракції БПП Ігор Кононенко відкинув обвинувачення у лобіюванні своїх протеже на посади у держпідприємствах та запропонував зустріч міністру економіки та торгівлі Айварасу Абромавичусу, який поширив таку заяву. Про це Кононенко сказав у коментарі журналістам каналу «112».

«Я хотів би поспілкуватися в рамках фракції з паном міністром і відповісти як на запитання фракції, так і на запитання пана міністра. Це можна зробити в рамках обговорення його роботи чи окремої теми», – зазначив Кононенко.

За його словами, у нього немає інтересів у жодній держкомпанії. Кононенко також зазначив, що не зустрічався з президентом Петром Порошенком після заяв міністра.

Відповідаючи на запитання журналіста, Кононенко заявив, що не лобіював жодного призначення в ДК «Укрхімтрансаміак», про що раніше заявив Абромавичус. Водночас він розповів, що мав розмову з міністром стосовно керівництва цієї компанії.

«Дійсно, влітку минулого року чи декілька місяців тому у нас було спілкування з Абромавичусом на тему законів у міністерстві. Я звернув увагу на те, що у цьому підприємстві працює людина, у минулому пов’язана з кланом Януковича, що відносно цієї людини порушені кримінальні справи. І дійсно, на мій погляд, є репутаційні ризики щодо міністерства і його особисто, коли така людина очолює велике підприємство. Щодо будь-яких кандидатур та призначень мови не було», – додав він.

Як повідомлялося, 3 лютого міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив про рішення подати у відставку через відсутність підтримки та активній протидії проведеним його командою реформам. Міністр звинуватив народного депутата з фракції «Блок Петра Порошенка» Ігоря Кононенка в блокуванні роботи МЕРТ.

Він наголосив, що товариш Кононенка з фракції БПП Геннадій Чекіта лобіює «своїх людей» на посади голів держпідприємств.