НОВИНИ

Кононенко відповів на звинувачення Абромавичуса у блокуванні роботи МЕРТ

Парламентарій назвав заяву міністра емоційною реакцією на критику.

Перший заступник голови парламентської фракції «Блок Петра Порошенка» Ігор Кононенко назвав емоційною заяву Міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавічус і вважає її спробою перекласти відповідальність за невдачі в роботі МЕРТ.

На запитання, як він може прокоментувати заяву Абромавічуса про те, що він іде у відставку, в тому числі, через тиск з боку Кононенка, парламентарій сказав: «Як бажання перекинути з хворої голови на здорову і ті питання, які не зробили за рік, відповідальність за них намагаються перекласти на депутатів нашої фракції

На запитання агентства, чи буде він звертатися до суду через заяви міністра, Кононенко відповів: «Я не думаю, що буду звертатися до суду».

«Я вважаю, що це емоційна заява пана Абромавічуса. Є й позитив у його роботі на посаді міністра, але є й негатив. Я думаю, що це пов'язано з моїм коментарем  – при чому, це не мій виступ був, а депутатів нашої фракції, – з висловлюванням незадоволення його роботою на останньому засіданні фракції, яке я прокоментував після засідання. Це така емоційна реакція», – висловив думку парламентарій.

Як повідомлялося, на офіційному сайті МЕРТ опубліковано заяву Абромавічуса, у якій він просить Верховну Радупроголосувати за його відставку в четвер, 4 лютого.

Також нагадаємо, 20 січня заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Руслан Корж заявив про намір покинути посаду.