НОВИНИ

Посол США прокоментував новину про відставку Абромавичуса

Джеффрі Пайєтт похвалив реформаторські здібності українського міністра.

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт назвав міністра економіки та торгівлі України Айвараса Абромавічуса "великим чемпіоном з реформ". Про це посол написав на власній сторінці у Twitter та додав посилання на новину з заявою міністра про відставку.

«Один з великих чемпіонів з реформ в українському уряді... він вірить у майбутнє, якого заслуговує народ України», – написав Пайєтт.

Як повідомлялося, на офіційному сайті МЕРТ опубліковано заяву Абромавічуса, у якій він просить Верховну Раду проголосувати за його відставку в четвер, 4 лютого.

Також нагадаємо, 20 січня заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Руслан Корж заявив про намір покинути посаду.

Окрім того, міністр інфраструктури Андрій Пивоварський теж вирішив піти з посади. У свою чергу, його перший заступник Володимир Шульмейстер теж написав заяву про відставку слідом за рішенням міністра. Крім того, заступник глави МІУ Володимир Омелян також повідомив, що напише заяву про звільнення одразу після того, як буде призначений новий глава відомства.

Також 29 січня написав заяву про відставку міністр агрополітики Олексій Павленко.