НОВИНИ

У Черкасах поліція провела обшуки в кабінетах чиновників міськради

Повідомляється про вилучення штампів та печаток різних комерційних структур та фіктивних підприємств, через які проводилося відмивання бюджетних коштів.

У Черкасах працівники поліції провели обшуки в приміщенні міської ради. Про це в Facebook повідомив начальник Головного управління Національної поліції України в Черкаській області Владислав Пустовар.

За його словами, обшуки проводилися у вівторок, 2 лютого.

«Сьогодні спільними силами слідчого управління та Управління захисту економіки проведено ряд обшуків в кабінетах чиновників Черкаської міської ради. В результаті спільних дій вилучено багато «цікавої» документації. Також вилучено штампи та печатки різних комерційних структур та фіктивних підприємств, через які проводилося відмивання бюджетних коштів», - розповів Пустовар.

Водночас, він не назвав прізвища чиновників, у чиїх кабінетах проводилися обшуки.

Читайте також: Прокуратура провела обшуки в будівлі Одеської ОДА

Сьогодні спільними силами слідчого управління та Управління захисту економіки проведено ряд обшуків в кабінетах чиновник...

Опубліковано Владиславом Пустоваром 2 лютого 2016 р.

Тим часом, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що усі прізвища незабаром оприлюднять.

«Усі прізвища осіб, які допустили зловживання своїм службовим становищем у земельній сфері, буде оприлюднено. Бо чомусь у нашому місті учасники АТО не можуть отримати земельні ділянки, а натомість їх без проблем отримують дуже «цікаві» персони, серед яких є і чиновники», - наголосив Бондаренко.

Він також закликав не дивуватися обшукам.

«Річ у тому, що ми спільно з правоохоронцями намітили невеличку ревізію в міській раді. Сьогодні обшуки проводилися в рамках кримінального провадження, яке стосується департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради. Надалі ж, за моїми зверненнями до правоохоронців, документи будуть перевірятися в різних департаментах та в разі потреби вилучатися. Тому що інколи навіть на вимогу міського голови деякі директори департаментів не надають відповідних документів, мотивуючи це різними причинами», - пояснив міський голова.

Про обшуки в міськрадіНеабиякий резонанс викликали сьогоднішні обшуки в кабінетах чиновників Черкаської міськради. Розу...

Опубліковано Анатолієм Бондаренком 2 лютого 2016 р.