НОВИНИ

На підприємство Коломойського в Одесі прийшли з обшуками у справі про розкрадання на Укртранснафті

Повідомляється, що обшуки тривають у рамках епізоду справи про розкрадання 220 млн грн.

Прокуратура Києва спільно з СБУ у рамках кримінального провадження за фактом розкрадання 220 млн грн на ПАТ «Укрнафта» розпочала обшуки в офісах комерційних структур в Одесі. Про це повідомили у прес-службі столичної прокуратури.

«В межах одного з цих проваджень (за фактами розкрадання державних коштів в особливо великих розмірах посадовими особами ПАТ «Укртранснафта» – Ред.) слідчими прокуратури міста спільно з співробітниками Служби безпеки України сьогодні, 2 лютого, проводяться обшуки у офісних приміщеннях комерційних структур міста Одеси. Процесуальні дії проводяться на підставі ухвал суду», – йдеться у тексті.

Повідомляється, що під час обшуків уже вилучено документи, які стосуються розслідування, а також значні суми готівковки у гривнях та валюті.

Водночас у ЗМІ зазначили, що обшуки тривають на компанії «Синтез-Ойл», яка входить до складу одеського перевалочного комплексу, підконтрольного групі «Приват» Ігоря Коломойського.

За інформацією місцевого видання «Думская», працівники СБУ повністю заблокували Шахський палац, де розташовано офіс компанії.

Як повідомлялося, за даними СБУ, посадовці Укртранснафти заподіяли державі збитків на півмільярда гривень. Нагадаємо, екс-голову підприємства Олександра Лазорка 12 вересня оголосили у розшук. У грудні Україна надіслала в Інтерпол запит про оголошення його в міжнародний розшук.

Укртранснафта є оператором нафтотранспортної системи України і на 100% належить Нафтогазу, проте довгий час перебувала під управлінням Лазорка, якого пов’язують із Ігорем Коломойським.