НОВИНИ

У Києві на хабарі впіймали майора поліції

Зловмисник вимагав 80 тисяч гривень від місцевого мешканця за вплив на рішення щодо закриття кримінального провадження за незаконне зберігання зброї.

У Києві Служба безпеки України спільно з прокуратурою та працівниками внутрішньої безпеки Національної поліції затримала на хабарі старшого оперуповноваженого відділу боротьби з організованою злочинністю київського управління Нацполіції. Про це повідомили в прес-центрі СБУ.

Згідно з повідомленням, майор поліції вимагав 80 тисяч гривень від місцевого мешканця за вплив на рішення щодо закриття кримінального провадження за незаконне зберігання зброї.

Працівники Головного управління СБУ у місті Києві та Київській області та київської прокуратури затримали зловмисника під час отримання частини хабаря – тридцять сім з половиною тисяч гривень.

Відповідно до відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України тривають оперативно-слідчі дії для встановлення інших можливих фактів отримання хабарів правоохоронцем.

Вирішується питання щодо оголошення хабарникові про підозру.

Нагадаємо, у Києві засудили капітана Генштабу за розкрадання військового майна на 100 тис. грн.

Також зазначимо, командира військової частини, дислокованої у Києві затримали у власному кабінеті під час отримання хабаря 5 тис. грн від підлеглого. Згодом його звільнили.