НОВИНИ

  ▪   Тиждень

У Маріуполі викрили масштабну схему реалізації сурогатного алкоголю

При обшуках правоохоронці вилучили близько 70 тис. грн, 100 тис. рос. рублів та $60 тис.

Працівники спецпідрозділу податкової міліції в зоні АТО «Фантом» разом з СБУ та Краматорською районною прокуратурою провели обшуки за адресами, де в Маріуполі виробляється, зберігається і реалізовується фальсифікований алкоголь. Про це Тижню повідомила прес-служба ДФС.

Як зазначається, всього за минулу добу бійці спецпідрозділу «Фантом» і СБУ провели обшуки за 15 адресами, де вилучили близько 3,2 тис. літрів фальсифікованого алкоголю як у скляних пляшках, так і в пластиковій тарі - бутлях та каністрах, а також грошових коштів в сумі близько 70 тис. грн, 100 тис. рос. рублів та $60 тис.

За повідомленням, у схемі задіяна група осіб - водії, які забирають спирт зі складів одного з операторів вантажоперевезень і розвозять його, власники та водії транспорту, переобладнаного для транспортування фальсифікату (подвійне дно, приховані баки), власники приміщень, в яких спирт розводиться водою і змішується з есенціями для отримання сурогатних алкогольних напоїв, реалізатори на точках, де кінцевий продукт продається на розлив.

«Про значні обсяги та регулярність реалізації фальсифікованої горілки говорять не тільки сама вилучена готова продукція і грошові кошти від її реалізації, але й мережа реалізації сурогату, кількість порожньої тари на складах та товарно-транспортні накладні на отримання вантажів у оператора вантажоперевезень», – йдеться в повідомленні.

Обшуки та інші слідчі заходи проводяться в рамках розслідування кримінальної провадження за статтями 366, 258-5 та 204 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, раніше працівники спецпідрозділу податкової міліції в зоні АТО «Фантом» констатували збільшення випадків виявлення готівки та банківських карток, які перевозять на непідконтрольну Україні територію як через встановлені пункти в'їзду-виїзду, так і безпосередньо через лінію зіткнення.