НОВИНИ

У Дніпропетровську затримали адміністратора антиукраїнських груп у соцмережах

Під час обшуку правоохоронці вилучили у чоловіка комп'ютерну техніку з доказами протиправної діяльності.

Співробітники Служби безпеки України затримали у Дніпропетровську місцевого мешканця, який вів активну антиукраїнську пропаганду в соціальних мережах. Про це повідомила прес-служба СБУ.

Як зазначається, минулого року адміністратор та власник сайту антиукраїнської спрямованості через Інтернет познайомився з представниками терористичної організації «ДНР» та погодився розповсюджувати сепаратистські матеріали на різних інформаційно-політичних пабліках.

«Він поширював інформацію, спрямовану на дискредитацію підрозділів Збройних сил України, популяризацію терористичних організацій «ДНР/ЛНР» та створення так званої «Новоросії». Також спільник терористів інформував своїх кураторів про настрої населення та соціально-політичну обстановку в Дніпропетровську», – йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, під час обшуку правоохоронці вилучили у чоловіка комп'ютерну техніку з доказами протиправної діяльності.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) Кримінального кодексу України. 

Нагадаємо, в грудні у Слов'янську затримали інформатора бойовиків, який вів у соцмережі спільноту на підтримку "ДНР".

Також раніше на Донеччині затримали трьох учасників агентурної мережі "ДНР".