НОВИНИ

На Донеччині майора ЗСУ посадили на три роки за пошкодження військової техніки

Військовий керував гусеничною машиною, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння.

Офіцера однієї з військових частин в Донецькій області засудили до трьох років позбавлення волі за пошкоджену військову техніку вартістю понад мільйон гривень. Про це повідомили у Військовій прокуратурі Південного регіону.

Згідно з повідомленням, спочатку майора ЗСУ засудили до трьох років із звільненням від відбування призначеного покарання з іспитовим строком на один рік, однак обвинувачення таке рішення не задовольнило, і воно оскаржило його в апеляційному суді.

Читайте також: У Міноборони спростували інформацію про непридатність військових "Хаммерів" із США

"Військова прокуратура Південного регіону України не погодилася з рішенням Великоновосілківського районного суду Донецької області, яким майора однієї з військових частин за водіння в стані алкогольного сп'яніння військовою технікою, а саме гусеничною машиною, на якій встановлено озброєння - самохідною вогневою установкою, в результаті чого були пошкоджені агрегати, механізми й озброєння зазначеної установки на суму понад 1 млн грн, засуджено до трьох років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з випробувальним терміном на один рік", - заявили у військовій прокуратурі.

Після цього Апеляційний суд Донецької області скасував рішення суду першої інстанції і виніс вирок, яким визнав зазначеного військовослужбовця винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 412 КК України, і призначив йому покарання з реальним позбавленням волі строком на три роки.

Читайте також: У Києві засудили капітана Генштабу за розкрадання військового майна на 100 тис. грн