НОВИНИ

Відомий італійський співак скасував скандальні концерти в Криму

Співак розповів також про скандал із кримським промоутером.

Італійський співак Алессандро Сафіна скасував два концерти в анексованому Криму. Про це йдеться в його заяві, яку оприлюднено в Facebook.

Він сказав, що за час його артистичної кар'єри він ніколи не опинявся в такій делікатній ситуації.

«Усвідомлюючи свою причетність до цієї ситуації, що призвела до неприємних відчуттів у багатьох людей, я, тим не менш, як артист хотів би завжди відчувати себе вільним у своїх висловлюваннях без будь-яких умовностей», - сказав він.

Він підкреслив, що з 2011 р. щороку в березні проводив серію концертів в основних містах України, і на початку 2015 року його український промоутер прислав йому запрошення, попередивши заздалегідь і визначивши дати і міста майбутнього турне. Крім того, промоутер з Криму запросила його дати два концерти в Севастополі і Сімферополі.

Сафіна сказав, що прийняв цю пропозицію.

«Однак останнім часом українська влада ввела певні обмеження, згідно з якими той, хто в'їжджає в регіон Криму, буде вважатися небажаною персоною в Україні. Таким чином, я порахував необхідним повідомити про це промоутеру з Криму, виклавши мій намір провести ці два концерти після врегулювання конфліктної ситуації, в надії на те, що це вирішиться якомога швидше, не стільки для мене особисто і для проведення моїх концертів, а з причин значно більш важливою і глибокою, пов'язаними зі стражданнями в житті стількох людей», - сказав він.

За його словами, він був готовий компенсувати матеріальні витрати, пов'язані з рекламою та організацією концертів, які були вже проплачені.

Однак, як зазначив, що промоутер з Криму не захотіла прийняти його пропозицію, і погрожувала йому скандалами і заходами.

«Таким чином, внаслідок нераціонального і егоїстичного поведінки цієї людини, який спробував мене скомпрометувати, використовуючи дезінформацію і скандал з метою надати цьому факту політичне забарвлення, я вирішив перервати з ним усілякі відносини і остаточно скасувати ці два концерти», - додав він.

Співак також додав, що кримський промоутер досі не підписала жодних контрактів на проведення двох концертів, а також не надіслала жодного гарантійного листа про передоплату.

Я впевнений, що ні в кого немає ніяких сумнівів в тому, що я завжди був артистом, далеким від будь-якого політичного впливу, тим, який поважає почуття інших людей, який завжди був прихильником загального добра і миру», - підсумував Сафіна.

Нагадаємо, раніше міністр культури В’ячеслав Кириленко заявив, що італійський співак Алессандро Сафіна не зможе витупити зі запланованими концертами в Україні у разі відвідин окупованого Криму.