НОВИНИ

Заступника директора Житомирського БТЗ взяли під арешт за розкрадання понад 23 млн грн

Зловмисникові загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією всього наявного власного майна.

У четвер, 21 січня, Шевченківський районний суд міста Львова взяв під арешт заступника директора Житомирського бронетанкового заводу, якого підозрюють у корупції. Про це повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

«Суд задовольнив клопотання військової прокуратури Західного регіону та арештував чергового корупціонера - заступника директора Житомирського бронетанкового заводу Л., який у змові із керівником приватного підприємства С., заволоділи коштами державного оборонного замовлення у сумі понад 23 млн грн, виділеними з державного бюджету для ремонту бронетанкової техніки для потреб АТО. При цьому суддя Шевченківського районного суду міста Львова, відповідно до чинного КПК України, з урахуванням ризиків та цинічності способу розкрадання коштів, визначив для арештованих розкрадачів заставу у розмірі 30 млн грн та 25 млн грн відповідно кожному», - розповів Матіос.

Читайте також: 900 боєздатних БМП було розібрано на Житомирському БТЗ у 1990-ті роки - розслідування

За його словами, вказані особи підозрюються у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст.191 КК України, санкція якої передбачає покарання до 12 років позбавлення волі з конфіскацією всього наявного власного майна.

Генеральна прокуратури Украіни про зміни в державі з іменем Шевченка! Сухо, без зловтішання, відповідно до загальноєвр...

Опубліковано Анатолієм Матіосом 21 січня 2016 р.

Читайте також: Директор ЖБТЗ за рік прокрутив через фіктивну фірму 24 млн грн та пустив "на обнал" - "Укроборонпром"