НОВИНИ

Представники "ДНР-ЛНР" зірвали обмін полоненими – прес-секретар Кучми

За словами Оліфер, представники ОРДІЛО в останній момент висунули неприйнянтні умови.

Представники окремих районів Донецької та Луганської областей на засіданні Тристоронньої контактної групи в середу в Мінську висунули неприйнятні умови обміну заручниками, внаслідок чого звільнення українських заручників зірвалося. Про це повідомила прес-секретар представника України в Тристоронньої групі, другого президента України Леоніда Кучми Дар'я Оліфер у Facebook.

"Представники окремих районів Донецької та Луганської областей не виконують рекомендації Тристоронньої контактної групи ні про дотримання режиму тиші, ні про обмін незаконно утримуваними особами. Представники окремих районів Донецької та Луганської областей в останній момент висунули абсолютно неприйнятні умови такого обміну. ​​Таким чином, десятки людей, які багато місяців не бачили свої сім'ї, знову позбавлені можливості повернутися до своїх рідних ", - повідомила вона Оліфер після завершення засідання Тристоронньої контактної групи.

Нагадаємо, 13 січня, під час засідання тристоронньої контактної групи у Мінську сторони домовилися про звільнення із полону півсотні заручників.