НОВИНИ

В електронній пошті Гілларі Клінтон знайшли секретні дані – Fox News

Основні претензії до Клінтон — уразливість приватного сервера для хакерів і можливість видалення небажаного листування в порушення правил держслужби.

Електронна пошта Гілларі Клінтон на незахищеному домашньому сервері містила особливо секретну інформацію уряду США. Про це повідомляє Fox News.

Телеканал отримав доступ до документів, автором яких є генеральний інспектор розвідувального співтовариства США Чарльз Маккалах.

У документах йдеться про результати останнього розслідування спецслужб, які знайшли «кілька десятків» електронних листів у пошті Клінтон. Рівень класифікації цих листів –  «таємно» і «цілком таємно», зазначається в посланні інспектора, який вже поінформував Конгрес про цю «знахідку».

Раніше стало відомо, що Клінтон користувалася незахищеною особистою поштою для робочого листування. У зв'язку з цим почалося розслідування, оскільки в листуванні могла виявитися секретна інформація. Незабаром з'ясувалося, що в листах дійсно містилися секретні дані. Основні претензії до Клінтон — уразливість приватного сервера для хакерів і можливість видалення небажаного листування в порушення правил держслужби.

Як повідомлялося, в червні Гілларі Клінтон офіційно вступила в передвиборну кампанію, розпочавши боротьбу за висунення кандидатом на пост президента США від Демократичної партії.