НОВИНИ

Суд поновив на посаді звільненого начальника Державтоінспекції України

Мін'юст має намір подати апеляцію на це рішення.

Окружний адміністративний суд Києва поновив на посаді начальника Державної автоінспекції Міністерства внутрішніх справ Анатолія Сіренка, звільненого за законом "Про очищення влади" (люстрацію). Про це повідомила начальник Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Тетяна Козаченко.

"Наприкінці грудня суд задовольнив його позов і поновив на посаді", - сказала вона.

Козаченко зазначила, що Мін'юст має намір подати апеляцію на це рішення.

За її словами, Сіренко використав для відновлення на посаді попереднє судове рішення, яким йому було скорочено термін перебування на посаді заступника начальника обласного управління МВС в Київській області в період 2010-2011 років. Таким чином, термін перебування його на посаді, яка підпадає під люстрацію, був скорочений і склав менше 1 року.

Зазначимо, під люстрацію підпадають особи, які пропрацювали більше року на керівних держпосадах у період президентства Віктора Януковича.

Окружний адмінсуд Києва 25 грудня 2015 врахував це рішення і скасував наказ МВС від 21 квітня 2015 року про звільнення Сіренка.

Суд постановив поновити його на посаді начальника департаменту ДАІ МВС з 22 квітня 2015 року.

Також суд зобов'язав Міністерство юстиції видалити відомості про Сіренка з Єдиного реєстру люстрованих осіб.

Як повідомлялося, у квітні 2015 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звільнив Сіренка. Міністр повідомив, що Сіренко подав рапорт про відставку.