НОВИНИ

Обама пояснив нові санкції проти Ірану

"Іран не отримає до своїх рук ядерної бомби", - заявив американський президент.

Президент США Барак Обама вважає значним досягненням дипломатії підписання міжнародної ядерної угоди з Тегераном, яка позбавляє його можливості отримати ядерну зброю. Однак напруга між США та Іраном продовжує існувати через програму розробки Тегераном нових балістичних ракет. Про це американський лідер заявив у суботу, пояснивши введення його адміністрацією нових санкцій проти Ірану на наступний день після зняття попередніх.

"Іран не отримає до своїх рук ядерної бомби", - прокоментував Обама досягнення міжнародної домовленості з Тегераном по іранській ядерній програмі.

Тому, за його словами, регіон, США і світ будуть більш захищеними. "Ми домоглися історичного прогресу за допомогою дипломатії, не вдаючись до нової війни на Близькому Сході", - наголосив глава Білого дому.

Проте, напруженість у відносинах між США і Іраном продовжує мати місце, підкреслив американський лідер, нагадавши про оголошення в суботу Штатами нових санкцій проти фізичних та юридичних осіб, причетних до іранської програми балістичних ракет.

Як повідомлялося, США ввели нові санкції проти Ірану.