НОВИНИ

Гайдар розповіла про свої обов'язки на посаді заступниці Саакашвілі

Вона також сказала, що планує залишитися депутатом Одеської облради.

Марія Гайдар заявила, що на посаді заступника голови Одеської облдержадміністрації буде займатися питаннями охорони здоров'я та соціального захисту населення. Про це вона заявила журналістам.

"Охорона здоров'я і соціальний захист населення дуже важливі сфери і в цих сферах потрібні реформи, антикорупційні реформи, підвищення ефективності соціальних послуг, медичних послуг, доступності медичної допомоги. Ми вже почали ці реформи будемо продовжувати їх далі", - сказала вона.

Вона також сказала, що планує залишитися депутатом Одеської облради.

"Я думаю, що я можу добре поєднувати ці дві роботи", - додала вона.

На питання про те, розглянули в РФ її заяву на відмову російського громадянства, Гайдар відповіла: "Я не думаю, що вони це розглядали... Я знаю що є проблеми з нерухомістю, яку я не можу продати і нічого з нею зробити. Якщо є нерухомість у них немає офіційної можливості випустити з російського громадянства".

Нагадаємо, 17 липня голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі повідомив про призначення Гайдар своєю помічницею.

4 серпня президент України Петро Порошенко надав Марії Гайдар українське громадянство15 січня Саакашвілі підписав наказ про призначення Гайдар своїм заступником. 

До цього депутат Одеської облради, колишня москвичка Гайдар працювала на посаді радника Саакашвілі у складі комісії з питань охорони здоров'я.