НОВИНИ

  ▪   Тиждень

"Влада ЛНР" задумала переселити мешканців прифронтових окупованих сіл у Луганськ

У селах поблизу лінії розмежування відсутнє водопостачання та електрика.

Самопроголошеною владою «ЛНР» розглядається питання щодо переселення, у зв’язку із відсутністю водо- та електропостачання, мешканців «прифронтових» населених пунктів Луганської області в житлові приміщення (гуртожитки) навчальних закладів Луганська. Про це повідомило джерело Тижня у штабі АТО.

Крім того, у зв’язку зі збільшенням кількості застудних захворювань із важкими наслідками (за даними “міністерства охорони здоров’я ДНР”) керівництво псевдореспубліки 17 січня прийняло рішення продовжити канікули у загальноосвітніх закладах.

За даними джерела, у ЗОШ та інших навчальних закладах опалення проводиться на мінімальному рівні, з метою недопущення заморожування системи опалення.

Крім того, у медичних закладах «ДНР» - значний дефіцит лікарів-терапевтів. У зв’язку із цим проведено розподіл: один лікар обслуговує пацієнтів трьох лікарень. При цьому, лікарі вже тривалий час не виїжджають на виклик до місця проживання пацієнтів.

Як повідомлялося раніше, на тимчасово окупованих територіях Донбасу значно погіршилася епідеміологічна ситуація, хХворих російських "кураторів" почали евакуювати з Донбасу назад у РФ.

Крім того, нагадаємо, російський офіцер у Харцизьку похвалився, що на Донбасі запустили вірус, від якого гинуть люди.