НОВИНИ

Суд заарештував мера Затоки і чиновника Білгород-Дністровського і призначив заставу 5 млн грн

Їх підозрюють у незаконному відчуженні землі.

Київський районний суд Одеси узяв під варту з альтернативою внесення застави 5 млн грн голову сільради Затоки, а також головного архітектора - начальника управління містобудування та архітектури Білгород-Дністровської міської ради, підозрюваних у незаконному відчуженні землі. Про це йдеться в повідомленні, оприлюдненому в неділю на сайті Київського райсуду Одеси.

"Чиновників підозрюють у зловживанні службовим становищем, а саме в незаконному відчуженні з комунальної власності і подальшій передачі в приватну власність понад 3 гектарів земельної ділянки, розташованої на території Затоківської селищної ради", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ринкова вартість зазначеної земельної ділянки становить понад 50 млн грн.

У прес-службі суду нагадали, що підозра про скоєння злочинів було складено особисто замгенпрокурором України, прокурором Одеської області Давидом Сакварелідзе.

Як повідомлялося, у вересні-грудні 2014 року вищезгадані особи незаконно вивели з комунальної власності земельну ділянку рекреаційного призначення площею понад 3 гектари, після чого передали її у приватну власність. 16 січня їм вручили повідомлення про підозру.