НОВИНИ

США поінформували Україну про зустріч Нуланд із Сурковим

Американська сторона ще раз нагадала, що ця зустріч є частиною «невтомних зусиль» з метою забезпечення повної імплементації Мінських угод.

Вашингтон офіційно поінформував Адміністрацію Президента України і Кабінет міністрів про результати останніх переговорів між помічником державного секретаря США Вікторією Нуланд і помічником президента РФ Владіславом Сурковим щодо ситуації на Донбасі. Про це повідомило в суботу Посольство США в Україні.

«Ми регулярно контактуємо з російськими та українськими урядовцями, нашими партнерами і союзниками в Європі та інших країнах світу щодо ситуації в східній Україні та імплементації Мінських угод», - зазначається в документі. 

У тому числі, США постійно повідомляє українських та європейських партнерів, зокрема, Францію й Німеччину, про переговори з Росією, уточнили в посольстві.

«Сьогодні, 16 січня, американські офіційні представники поінформували високопосадовців на Банковій, а також український уряд про дискусію помічника держсекретаря Вікторії Нуланд із Владиславом Сурковим», - зауважується в документі.

Американська сторона ще раз нагадала, що зустріч Нуланд і Суркова є частиною «невтомних зусиль» з метою забезпечення повної імплементації Мінських угод у тісній координації з іншими учасниками Нормандського формату - України, Німеччини та Франції. 

При цьому в США не виключили проведення нових таких зустрічей, якщо це принесе користь Нормандському процесу.

Як повідомлялося, 15 січня у Калінінграді відбулася зустріч заступника держсекретаря США Вікторії Нуланд і помічника президента РФ Владіслава Суркова з питань ситуації на Донбасі.