НОВИНИ

Президент посмертно нагородив п’ятьох героїв оборони Донецького аеропорту

Тіла загиблих воїнів ідентифікували наприкінці 2015 року.

Президент Петро Порошенко нагородив лейтенанта медичної служби Кондратюка Олександра Івановича, сержанта Марченка Олексія Володимировича, молодшого сержанта Алексейчука Владислава Володимировича, рядових Гасюка Віталія Аркадійовича та Бузенка Володимира Петровича, які загинули під час оборони аеропорту міста Донецьк. Про це повідомили у прес-службі голови держави.

Порошенко вручив нагороди родинам військових.

Зокрема, орденом Богдана Хмельницького III ступеня посмертно нагороджено лейтенанта медичної служби Олександра Кондратюка, який під постійними обстрілами до останнього надавав медичну допомогу пораненим воїнам, рятуючи їм життя.

Орденом "За мужність" ІІІ ступеня нагороджено сержанта Олексія Марченка та молодшого сержанта Владислава Алексейчука, які, відволікаючи на себе увагу противника, сприяли успішній евакуації поранених бійців з нового терміналу та, опинившись в оточенні, вступили в бій з переважаючими силами противника, виявивши взірець самопожертви та відваги.

Цієї нагороди також було удостоєно рядових Віталія Гасюка та Володимира Бузенка, які мужньо до останнього тримали оборону, хоробро відбиваючи атаки російських найманців, забезпечивши евакуацію поранених товаришів.

Як повідомлялося, 15 жовтня Порошенко присвоїв звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» трьом героям антитерористичної операції.