НОВИНИ

У Порошенка анонсували візит спецпосланців Олланда та Меркель

Посланці прибудуть до Києва 18 січня.

Спеціальні посланці канцлера Німеччини Ангели Меркель та президента Франції Франсуа Олланда відвідають Україну 18 та 19 січня. про це повідомили у прес-службі президента України Петра Порошенка.

Німеччину під час візиту представлятиме Крістофер Хойсген, Францію – Жак Одігер.

«Візит відбудеться у розвиток домовленостей, досягнутих під час телефонної розмови президента України Петра Порошенка з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель та президентом Франції Франсуа Олландом, яка відбулася 13 січня 2016 року», - йдеться у тексті.

Повідомляється, що під час зустрічей планується обговорення шляхів інтенсифікації виконання Мінських домовленостей, зокрема повного припинення вогню з боку бойовиків, відведення Росією важкого озброєння і звільнення всіх заручників.

Нагадаємо, 11 січня Україну відвідав представник РФ у Тристоронній контактній групі Боріс Гризлов. Згодом факт зустрічі з ним визнав Порошенко. 15 січня під Калінінградом відбулася зустріч заступника голови Держдепу США Вікторії Нуланд та помічника президента РФ Владіслава Суркова, яка була присвячена питанню війни на Донбасі.