Спеціальні посланці канцлера Німеччини Ангели Меркель та президента Франції Франсуа Олланда відвідають Україну 18 та 19 січня. про це повідомили у прес-службі президента України Петра Порошенка.

Німеччину під час візиту представлятиме Крістофер Хойсген, Францію – Жак Одігер.

«Візит відбудеться у розвиток домовленостей, досягнутих під час телефонної розмови президента України Петра Порошенка з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель та президентом Франції Франсуа Олландом, яка відбулася 13 січня 2016 року», - йдеться у тексті.

Повідомляється, що під час зустрічей планується обговорення шляхів інтенсифікації виконання Мінських домовленостей, зокрема повного припинення вогню з боку бойовиків, відведення Росією важкого озброєння і звільнення всіх заручників.

Нагадаємо, 11 січня Україну відвідав представник РФ у Тристоронній контактній групі Боріс Гризлов. Згодом факт зустрічі з ним визнав Порошенко. 15 січня під Калінінградом відбулася зустріч заступника голови Держдепу США Вікторії Нуланд та помічника президента РФ Владіслава Суркова, яка була присвячена питанню війни на Донбасі.