НОВИНИ

Час закриття аеропорту "Київ" продовжено

Аеропорт не відновить рейси до 17:00.

Аеропрот "Київ" (Жуляни – Ред.) не працюватиме у звичному режимі щонайменше до 17:00. Таку інформацію оприлюднили на сторінці летовища у мережі Facebook.

Аеропорт припинив роботу після того як зранку 16 січня літак МАУ рейсом "Львів - Київ" викотився за межі злітно-посадкової смуги під час приземлення. Ніхто зі 134 пасажирів та 5 членів екіпажу не постраждав. Спочатку роботу аеропорту припинили до 12:30, згодом час продовжили до 15:00, тепер до 17:00.

Причини інциденту наразі офіційно не повідомили. На місці працює комісія Державіаслужби.

Наразі стало відомо, що літак, який викотився за меді ЗПС мав сісти в аеропорту "Бориспіль", але ухвалив рішення про приземлення у Жулянах.

У прес-службі компанії "Міжнародні авіалінії України" повідомили, що таке рішення ухвалене «через закриття злітно-посадкової смуги аеропорту «Бориспіль».

Інформацію заперечили у "Борисполі" та заявили, що «обмежень щодо прийому/відправленню повітряних суден протягом 15-16 січня не вводилося».

Наразі "Бориспіль" приймає окремі рейси, які мали приземлитися у Жулянах. Зокрема, о 12:26 прийнято рейс із Афін грецької авіакомпанії Aegean AirLines.

Як повідомлялося, 15 січня також літак МАУ за маршрутом «Львів-Київ» приземлився після зльоту через запах горілого пластику на борту.