НОВИНИ

Снайпери бойовиків обстріляли машину ОБСЄ – Штаб АТО

Постраждалих немає, автомобіль місії спостерігачів пошкоджено.

Снайпер окупаційних сил на Донбасі 16 січня відкрив вогонь по автомоблію СММ ОБСЄ. Про це повідомили на сторінці прес-центру Штабу АТО у мережі Facebook. 

Представники СММ не постраждали, куля потрапила в автомобіль. 

«У Мар’янці, де уже більше аніж півроку немає газу, сьогодні ведуться відновлювальні роботи, щодо ремонту пошкодженого газопроводу. Представники місії СММ ОБСЄ були у складі патруля, до якого також входили офіцери української сторони СЦКК, сапери ДСНС та військовослужбовці цивільно-військового співробітництва. Головне завдання спільного патруля було забезпечити безпеку цивільного персоналу, який виконував ремонтні роботи. Спостерігачами української сторони СЦКК неодноразово відмічалося, що обстріли з боку бойовиків НЗФ здійснюються для того, щоби затягнути процес відновлення інфраструктури на території, яка знаходиться під контролем українській владі, у тому числі й місті Мар’янка та залякати як спостерігачів СММ ОБСЄ, так і ремонтників», - йдеться у тексті.

«У черговий раз змушені констатувати, що російська сторона СЦКК на теперішній час не може забезпечити повне припинення вогню бойовиків навіть під час проведення відновлювальних робіт електромереж, водогонів, газопроводів на визначених в Мінську пріоритетних ділянках», - наголосили у повідомленні СЦКК.

Нагадаємо, у грудні сили АТО повідомили, що зірвали спробу терористів під виглядом бійців ЗСУ розстріляти місію ОБСЄ. Згодом сепаратистські ЗМІ повідомили про нібито обстріл місії ОБСЄ з боку українських сил. Цю заяву заперечили у Штабі АТО.