НОВИНИ

Roshen передано в управління "сліпого трасту" – Порошенко

Президент Петро Порошенко відступив від своєї тези про обов'язковий продаж компанії Roshen під час перебування на посаді президента.

Президент Петро Порошенко заявив, що вчинив зі своїм головним бізнес-активом у традиції політиків США та Європи. Таку заяву він зробив під час прес-конференції у Києві 14 січня.

«Я цього року підписав нарешті договір, бо юридичні питання зайняли багато часу про передачу моєї частки в Roshen в управління у так званий «сліпий траст». Згідно з провідними міжнародними стандартами та у відповідності до законодавства України. Що це означає? На весь час моєї каденції – ні я, ніхто інший не може цей траст розірвати. За цим договором жоден мій підпис або вказівка не мають юридичної сили. В якості управителя цього трасту призначений респектабельний іноземний банк першої категорії, який буде володіти, управляти і керувати активами. Стандарти сліпого трасту, і ви можете це перевірити, використовуються американськими та європейськими політиками та є єдиним способом усунення конфлікту інтересів», – сказав Порошенко.

Нагадаємо, за прес-конференцією Петра Порошенка можна слідкувати за посиланням.