НОВИНИ

Німеччина приготувалась до терактів за паризьким сценарієм - ЗМІ

Найбільшу небезпеку становлять три сотні німецьких громадян, які повернулись із Сирії, де брали участь у бойових діях на стороні ІДІЛ.

Міністерство внутрішніх справ Німеччини констатувало високу ймовірність терактів на зразок тих, які відбулися в Парижі 13 листопада 2015 року. Про це повідомляє видання Bild із посиланням на секретну доповідь МВС країни.

Як відзначає видання, у тексті документа підкреслюється, що Німеччина стала «ціллю для насильства, мотивованого джихадистськими поглядами».

«Це може виявити себе в будь-який час у вигляді атак на державні та громадські установи, держслужбовців та цивільних осіб», - йдеться в доповіді.

Зокрема у документі підкреслюється, що напади можуть розгортатись за подібним до терактів у Парижі сценарієм. «Вони можуть тривати декілька днів, із використання вогнепальної зброї та вибухівки», - зазначається в доповіді.

Найбільшу небезпеку, згідно з даними німецького МВС, становлять 300 громадян Німеччини, які повернулися з Сирії, де брали участь у бойових діях на боці Ісламської держави.

Нагадаємо, Німеччина розпочала повітряну операцію проти ІДІЛ.

І як повідомлялося, у МЗС Німеччини підтвердили загибель 10 німців унаслідок терактів у Стамбулі.