НОВИНИ

Москва відреагувала на заяву Ердогана щодо створення Росією квазідержави в Сирії

МЗС РФ розцінює звинувачення Анкари як спробу відвернути увагу від турецького втручання у сирійські справи.

У Міністерстві закордонних справ Російської Федерації назвали нісенітницею заяву президента Туреччини Реджепа Ердогана про наміри Росії створити квазідержаву на території Сирії.

Анкара, заявляючи про нібито наявні плани Москви створити квазідержавнe утворення у сирійській провінції Латакія, намагається зняти підозри із себе як країни, яка сама втручається у внутрішні справи Сирії, повідомило джерело у МЗС РФ.

«Заява президента Туреччини Ердогана з приводу планів Росії створити в Латакії квазідержаву - це повна нісенітниця. Це спроба використовувати загострення відносин із Росією для того, щоб зняти основний приціл із Туреччини як країни, яка втручається у сирійські справи, наголошуючи, що нібито у них втручається російська сторона», - йдеться у заяві джерела.

Також інформатор підкреслив, що протягом багатьох років російське керівництво наголошувало, що «Сирія повинна бути суверенною, демократичною, світською і цілісною державою».

Напередодні президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган під час офіційного обіду заявив, що Росія докладає зусилля для створення своєї зони у складі сирійської держави у провінції Латакія та її околицях.

Нагадаємо, Ердоган заявив, що Росія готується створити у Сирії міні-державу.