НОВИНИ

У ДУК ПС прокоментували бійку зі стріляниною на курорті у Закарпатті

Командир ДУК ПС Андрій Стемпіцький визнав участь в інциденті двох бійців батальйону.

У бійці в ресторанному комплексі "Хата магната", що на горі Драгобрат, під час якої розпочато стрілянину та поранено двох осіб, брали участь двоє відомих бійців ДУК ПС. Про це заявив командир ДУК Андрій Стемпіцький на сторінці у мережі Facebook.

За його словами, правоохоронці затримали бійця з позивним «Хорват» – першого офіційного командира 5-го ОБАТ ДУК ПС, та бійця з позивним «Бєс» – командира 13-го запасного батальйону ДУК ПС (Київ). Повідомляється, що обидвох поранили на Донбасі, також вони отримали контузію.  

Окрім того, за словами Стемпіцького, затримано ще трьох бійців батальйону.

«Протягом дня з’ясовувались обставини інциденту. Інформації багато – її зараз опрацьовують наші аналітики та журналісти, тому і не робимо ми поспішних гучних заяв на основі матеріалів бульварної преси. Не виключено, що конфлікт міг виникнути і на побутовому грунті. І «Хорват», і «Бєс» були контужені та поранені на війні, тому їхня психіка особливо чутлива до будь-яких негативних подразників. Але точну інформацію будемо мати згодом. Пишуть, що використовувалася вогнепальна зброя, з натяком, що нашими бійцями, тільки чомусь кульові поранення в наших хлопців», – написав Стампіцький.

Згодом він додав інформацію, що заклад «Хата Магната» належить жителям Донеччини з м. Красноармійськ, а «більшість персоналу також з Донецької област», проте як це пов’язано із конфліктом Стампіцький не пояснив.

Як повідомлялося, 10 січня на Закарпатті невідомі у камуфляжі напали на турбазу. Повідомлялося, що поранені двоє охоронців. Згодом закарпатські ЗМІ написали, що до інциденту причетні озброєні бійці «Правого сектору», хоча в організації спочатку відкидали обвинувачення.