НОВИНИ

На Тернопільщині підліткові петардою відірвало три пальці

Медики прооперували потерпілого, його життю нічого не загрожує.

У Тернопільській області підліткові вибухом петарди відірвало три пальці. Про це повідомляє прес-служба ГУ Нацполіції в Тернопільській області.

"Хлопець, перебуваючи в гостях у бабусі, бавився піротехнікою. Петарда вибухнула в руках підлітка і покалічила його. Інцидент стався в четвер, 7 січня. З неповною травматичною ампутацією першого, другого і третього пальців правої кисті руки до Тернопільської обласної дитячої лікарні для надання медичної допомоги привезли 13-річного хлопця. Про даний випадок медики повідомили співробітникам поліції", - йдеться в повідомленні.

Медики прооперували потерпілого, його життю нічого не загрожує. Поліцейські проводять подальше досудове розслідування в рамках даного кримінального провадження.

Відомості про даний факт правоохоронці внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 166 КК україни - злісне невиконання обов'язків з догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування.

Правоохоронці встановили магазин, де хлопці придбали небезпечні іграшки. Це невеликий сільський продуктовий магазин, де власник, не маючи жодних дозвільних документів, займався незаконним продажем піротехніки. У приватного підприємця вилучено залишки забороненої продукції. Власник зізнався в тому, що продав неповнолітнім петарди.

Нагадаємо, у Закарпатській області в новорічну ніч школяреві петардою відірвало палець.