НОВИНИ

На Донеччині повідомили про підозру п'ятьом учасникам "ДНР" та "ЛНР"

За словами Аброськіна, мирні жителі Краматорська, Слов'янська, Костянтинівки можуть впізнати в них активних учасників проросійських мітингів.

Поліція Донеччини протягом новорічних свят задокументувала злочинну діяльність громадян, які співпрацювали з "ДНР" та "ЛНР" та повідомила їм про підозру за скоєння правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 260 КК України. Про це у Facebook 9 січня повідомив очільник облуправління Нацполіції В'ячеслав Аброськін.

"Перші підсумки за новорічні свята щодо документування злочинної діяльності так званих "борців" за "ДНР" та "ЛНР". Протягом 2014-2015 років ці пройдисвіти здійснювали правопорушення у складі НВФ на теренах Донеччини. Мирні жителі Краматорська, Слов'янська, Костянтинівки можуть впізнати в них активних учасників проросійських мітингів під час яких відбувались захоплення адміністративних будівель органів місцевої влади", - повідомив він. 

Зокрема, серед тих, кому повідомлено про підозру - громадянин 1992 року народження, мешканець Костянтинівського району, який у складі батальйону "ЛНР" брав участь у бойових діях біля м.Щастя, та четверо громадян - 1979, 1987, 1984 та 1986 років народження, які здійснювали пропускний режим на блок-постах, у приміщеннях у Краматорську, Слов'янську та на території області. 

 

Перші підсумки за новорічні свята щодо документування злочинної діяльності так званих "борців" за "ДНР" та "ЛНР". Прот...

Опубликовано Вячеславом Аброськиным 9 января 2016 г.

Нагадаємо, у Дзержинську затримали бойовика, який під виглядом мирного жителя намагався пробратися в "ДНР"