НОВИНИ

У Слов’янську терорист здався поліції, покаявшись у скоєних злочинах

Фігурант «ніс службу» на посту в районі Краєзнавчого музею. З автоматом «Калашникова» в руках він здійснював незаконний огляд транспорту та перевірку документів у громадян.

У Слов'янську бойовик так званої «ДНР» добровільно здався поліції. Про це повідомляє прес-служба Слов'янського відділення поліції Краматорського ВП ГУ НП в Донецькій області.

«31-річний житель Слов'янська, який долучився у 2014 році до бойовиків, усвідомив свою помилку і звернувся до поліцейських із заявою про свою участь у незаконних збройних формуваннях "ДНР", зізнався у скоєному злочині і погодився надавати будь-яку допомогу слідству. Надалі, згідно можливості, наданої законом, це може стати приводом для звільнення чоловіка від кримінальної відповідальності. Поліцейські з'ясували, що в день захоплення адміністративних будівель Слов'янська він прийшов до відділу міліції і разом із загарбниками почав зводити барикади навколо міськвідділу, а після і в інших районах міста», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Добровільна здача в український полон: бойовики втікають від фізичних розправ, фінансових та ідейних переслідувань

Також повідомляється, що фігурант «ніс службу» на посту в районі Краєзнавчого музею. З автоматом «Калашникова» в руках він здійснював незаконний огляд транспорту та перевірку документів у громадян.

Після звільнення міста від окупації терористичних сил фігурант втік до Харкова, звідки через тиждень переїхав в РФ у пошуках роботи. Після довгих поневірянь чоловік вирішив повернутися до нормального життя, приїхав в Слов'янськ і добровільно здався поліції.

Відносно терориста кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» Кримінального кодексу України. Тільки після ретельної перевірки, встановлення, що на час перебування в лавах «ДНР» чоловік не скоював злочинів проти мирного населення, провадження може бути перекваліфіковане. Після цього підслідний буде офіційно звільнений від кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, напередодні СБУ відзвітувала про затримання трьох бойовиків на Донеччині.