НОВИНИ

На Луганщині поліція викрила фінансові махінації чиновників школи-інтернату

На рахунок товариства перерахували 200 тисяч бюджетних коштів, попри те, що роботи не були виконані.

У Луганській області поліція викрила факт злочинної діяльності посадових осіб школи-інтернату. Про це повідомили в управлінні захисту економіки Національної поліції України.

Згідно з повідомленням, не зважаючи на те, що роботи із встановлення протипожежної сигналізації тільки-но розпочалися, керівництвом було підписано фіктивний акт про їх виконання. На підставі підписаного документу на рахунок товариства перераховано 200 тисяч бюджетних коштів.

Читайте також: СБУ впіймала "посадовців ДНР", які здійснювали масштабні махінації з нерухомістю

Поліція встановила, що в грудні школа-інтернат проводила відкриті торги. З переможцем торгів комунальне підприємство уклало договір. Згідно з угодою, товариство виконує широкий спектр робіт по встановленню протипожежної сигналізації у спальних корпусах інтернату. Вартість робіт та послуг складає 200 тисяч гривень.

Не зважаючи на те, що роботи тільки розпочалися, посадові особи комунального підприємства та товариства склали та підписали фіктивний акт. Даний документ засвідчив, що всі роботи, зазначені в договорі, виконані в повному обсязі.

Наприкінці грудня 2015 року на підставі підписаного акту про нібито виконані роботи на рахунок товариства перераховано 200 тисяч гривень бюджетних коштів.

За даним фактом місцевою прокуратурою відкрито кримінальне провадження за статтею 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що СБУ викрила фінансові махінації з держкоштами в зоні АТО на понад 3,5 млн грн.