НОВИНИ

Coca-Cola офіційно вибачилася перед Україною за публікацію карти Росії з Кримом

Компанія націлена продовжувати активну роботу на українському ринку та бути дієвим партнером у реалізації низки соціальних проектів у нашій державі.

Компанія "Coca-Cola" принесла офіційні вибачення за публікацію російським представництвом компанії мапи Росії з незаконно окупованим Кримом. Про це повідомляється на сторінці посольства України в США в Facebook.

«6 cічня 2016 року у посольстві України в США відбулася зустріч з керівником вашингтонського офісу "Coca-Cola" К.Ірвін, в ході якої вона принесла офіційні вибачення за непорозуміння, яке виникло у зв’язку з публікацією російським представництвом компанії мапи Росії з незаконно окупованим Кримом. Ірвін передала листа від старшого віце-президента компанії "Coca-Cola" Клайда Таггла на ім’я посла України в США Валерія Чалого з вибаченням за зазначену публікацію, зміст якої було підготовлено незалежним агентством без відома та погодження "Coca-Cola" , але за яку вона бере на себе повну відповідальність. Наголошується, що компанія негайно видалила згадану публікацію, як тільки отримала інформацію про цю ситуацію», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Скандал із Coca-Cola: український нардеп подав заяви в правоохоронні органи

Також повідомляється, що Ірвін підкреслила, що компанія "Coca-Cola" , яка є одним із великих платників податків в Україні, націлена продовжувати активну роботу на українському ринку, який є дуже важливим для компанії, та бути дієвим партнером у реалізації низки соціальних проектів у нашій державі.

UA/EN Компанія "Кока-Кола" принесла офіційні вибачення за публікацію російським представництвом компанії мапи Росії з ...

Опубліковано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США 6 січня 2016 р.

Як повідомлялося, посольство України у США звернулося до компанії Coca-Cola з проханням виправити посилку із зазначенням Криму на карті РФ.

Нагадаємо, карти РФ із Кримом вже немає на сторінці Coca-Cola у мережі «Вконтакте». Українське представництво компанії «перепросило за непорозуміння», але не вибачилося за публікацію карти, хоча раніше відповідні вибачення принесли росіянам, які обурилися відсутністю Криму на початковій карті.