НОВИНИ

Скандал із Coca-Cola: український нардеп подав заяви в правоохоронні органи

«Посадові особи Coca-Cola та Pepsi, можуть сісти у в'язницю на строк до п'яти роківв», – переконаний він.

Народний депутат фракції «Народний фронт» Георгій Логвинський подав заяви в українські правоохоронні органи та міжнародні інстанції на компанію Coca-Cola Україна. Про це політик написав у Facebook.

«Посадові особи Coca-Cola та Pepsi, можуть сісти у в'язницю на строк до п'яти років, а суму компенсації, яку можуть понести ці компанії, обчислюється мільйонами доларів», – переконаний Логвинський.

Також народний депутат звернувся в українські, російські, американські офіси компаній Coca-Cola і Pepsi, а також посольство України в США з вимогою вжити заходів, встановити винних та притягти їх до відповідальності.

«Карти Російської Федерації, до складу яких входить українська територія, і офіційні вибачення перед країною –агресоро – всі ці дії розцінюються як співучасть у злочині, як порушення національного та міжнародного законодавства, і за них компанії повинні понести відповідальність і заплатити велику ціну», – заявив Логвинський.

 

Должностные лица "Кока-кола" и "Пепси" могут сесть в тюрьму на срок до пяти лет, а сумму компенсации, которую могут поне...

Опубликовано Георгием Логвинским 6 января 2016 г.

Нардеп додав, що розвиток цієї ситуації контролюватиме особисто.

Як повідомлялося, посольство України у США звернулося до компанії Coca-Cola з проханням виправити посилку із зазначенням Криму на карті РФ.

Нагадаємо, карти РФ із Кримом вже немає на сторінці Coca-Cola у мережі «Вконтакте». Українське представництво компанії «перепросило за непорозуміння», але не вибачилося за публікацію карти, хоча раніше відповідні вибачення принесли росіянам, які обурилися відсутністю Криму на початковій карті.

Також нагадаємо, карта Росії з Кримом оприлюднена і на російському сайті компанії Pepsi.