НОВИНИ

У ГПУ зробили офіційну заяву щодо звинувачень Шокіна в корупції

Прокуратура у зв'язку з цим готується до міжнародних судів.

Генеральна прокуратура України готує звернення в міжнародні суди з захисту ділової репутації голови відомства Віктора Шокіна. Про це заявив помічник генерального прокурора Владислав Куценко.

«Я хочу всім офіційно повідомити, що ми готуємося до міжнародних судів. Звинувачення і заява Ханни Тобурн дійсно обурює нас. Ми вважаємо її безпідставною і голослівною. Звинувачувати кого-небудь голослівно не дозволено нікому. Навіть відомим експертам», – заявив Куценко, зазначивши, що звинувачення в корупції Шокіна є провокацією і спробою збурити українське суспільство, дезінформувати його.

Куценко заявив, що звертається до Тобурн з проханням назвати факти корупції, і якщо вона цього не зробить, ГПУ звернеться в міжнародні суди за захистом честі і гідності та ділової репутації Шокіна.

«І повірте, будемо вимагати в якості компенсації дуже значну грошову суму, яку Шокін потім направить на підтримку волонтерів та української армії», – пообіцяв він.

Нагадаємо, в коментарі до запису «голосу Америки» в Twitter експерт аналітичного центру Hudson Institute Ханна Тобурн назвала звільнення глави ГПУ і очищення митниці способами, які довели б світу і українцям початок боротьби з корупцією.

Як відомо, раніше посол США в Україні Джеффрі Пайєтт заявив, що Генпрокуратура перешкоджає боротьбі з корупцією і підриває реформи.

Віце-президент США Джон Байден заявив, що заяви Пайєтта повністю збігаються з позицією помічника глави Держдепу Вікторії Нуланд.