НОВИНИ

Українцям скасували всі обмеження на оформлення закордонних паспортів – ДМС

При оформленні закордонного паспорта міграційна служба у подальшому не перевірятиме, чи немає у громадянина обмежень на виїзд з України.

На оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон скасовані будь-які обмеження. Про це повідомляє прес-служба Державної міграційної служби.

«Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» змінено статтю 6 Закону України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України», – сказано в тексті.

Відтепер, згідно з текстом, обмеження на виїзд за межі території України не стосуються оформлення паспорта для виїзду за кордон.

«При оформленні закордонного паспорта міграційна служба у подальшому не перевірятиме, чи немає у громадянина обмежень на виїзд з України. Це не лише прискорить внутрішні процеси оформлення документів, але й зменшить навантаження на працівників міграційної служби. Таким чином, будь-яка пропозиція оформити довідку про несудимість для оформлення закордонного паспорта є не лише незаконною, але й немає жодного сенсу у контексті процедури оформлення документа», – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, в Україні запустили онлайн-сервіс перевірки стану оформлення закордонних паспортів.