НОВИНИ

Терористи запланували «відрізати» Авдіївці газ – штаб АТО

Це може не лише нанести чимало шкоди місцевому населенню, але й позбавить основного енергоресурсу Авдіївський коксохімічний завод.

Представники газової компанії «Донецькгаз», яка перебуває на тимчасово окупованій території Донбасу, спільно з бойовиками проросійських НЗФ так званої «ДНР» 31 грудня 2015 року намагались перекрити газову систему, що постачає блакитне паливо до міста Авдіївка. Про це інформує прес-центр штабу АТО з посиланням на співробітників Краматорського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів Управління магістральних газопроводів «Харківгазтранс».

Зазначається, що з невідомих причин злочинні плани терористів в життя втілені не були. Однак, за наявною інформацією, загарбники збираються залишити мешканців міста без газу одразу після новорічних та різдвяних свят.

«Зупинка подачі газу до Авдіївки може не лише нанести чимало шкоди місцевому населенню, але й позбавить основного енергоресурсу Авдіївський коксохімічний завод, що в подальшому може стати причиною закриття цього потужного промислового виробництва», – наголошують у штабі.

Нагадаємо, російські ЗМІ поширили фейк, що у Генічеськ почали постачати газ із РФ на прохання мера Олександра Тулупова. Проте Тулупов заявив, що ніколи не звертався і не міг звернутися до Росії з таким проханням. У Нафтогазі повідомили, що у Генічеськ надходить український газ, який зберігався у Криму.