НОВИНИ

Через звірства «Гіві» з банди «Сомалі» втекли 14 бойовиків – штаб

Також отримано дані про дезертирство ще 4-х бойовиків з одного з підрозділів «9 окремого мотострілецького полку».

Дезертирство в лавах проросійських бойовиків стає системним явищем. Про це повідомили на сторінці прес-центру штабу АТО у мережі Facebook.

За оперативними даними української розвідки від джерел, які мають безпосереднє відношення до «штабу 1 АК» так званої «армії ДНР», продовжує надходити інформація щодо небажання членів НЗФ проходити службу в проросійських бандформуваннях. 

«Так, напередодні новорічних свят у «1-ому окремому штурмовому батальйоні «Сомалі» написали рапорти на звільнення та пішли з угрупування 14 бойовиків. Основна причина – нелюдське ставлення до них їхнього ватажка, відомого злочинця на прізвисько «Гіві» (Михайло Толстих), який задля задоволення особистих потреб не вважає своїх підлеглих за людей», – йдеться у повідомленні.

Також отримано дані про дезертирство ще 4-х бойовиків з одного з підрозділів «9 окремого мотострілецького полку».

«Окрім того, дедалі більше в середовищі бойовиків з'являться особи, які реально оцінюють складне становище на тимчасово окупованих територіях Донбасу та бажають співпрацювати з нашими розвідувальними органами, намагаючись за будь-яку ціни допомогти українським визволителям», – зазначають у штабі.

Як повідомлялося, за даними розвідки, у районі ДАП 13 бойовиків утекли з позицій від початку 2016 року.