НОВИНИ

Шокін вирішив особисто розібратися у смерті Макара Колеснікова в Лук'янівському СІЗО

Прокуратура Києва доповідатиме про стан розслідування генеральному прокуророві.

Генпрокурор Віктор Шокін узяв під особистий контроль проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом смерті ув’язненого Макара Колеснікова у Лук’янівському СІЗО. Про це повідомили у прес-службі ГПУ.

Шокін зобов’язав керівництво прокуратури міста Києва особисто доповідати йому про стан розслідування. 

Відомості про вказану подію слідчим відділом Шевченківського управління поліції Головного управління Національної поліції у Києві внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу. Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює Київська місцева прокуратура №10 м. Києва.

Раніше повідомлялося, що Колесніков перебував у СІЗО від травня 2014 року. Він був членом організації «Білий молот», яка оголосила своєю метою боротьбу з наркоторгівлею. Колесникову інкримінували викрадення людей. Він помер у ніч з 31 грудня на 1 січня за загадкових обставин. Згодом нардеп Ігор Луценко, який побував у СІЗО повідомив, Колесніков хворів на гостру форму панкреатиту, що викликало серцевий напад, а жодних свідчень конфлікту немає.