НОВИНИ

Місія ОБСЄ зафіксувала бойовиків у Комінтерновому

Також у населеному пункті розташовані кілька БМП-2 та БТР.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ заявила про виявлення минулої доби у селищі Комінтернове Донецької області 15 бойовиків терористичної організації «ДНР». Про це йдеться у звіті СММ за 4 січня.

Спостерігачі зазначили, що вибухові пристрої, які раніше були встановлені з боку південно-західного в'їзду у селище, неподалік блокпосту українських Збройних сил, були видалені. Це створило можливість для наближення до селища із заходу.

«У Комінтерновому Спеціальна моніторингова місія спостерігала спокійну ситуацію і звернула увагу на присутність приблизно 15 озброєних членів «ДНР» та декілька оснащених озброєнням транспортних засобів (БМП-2 та БТР)», – йдеться у звіті.

У той же час представники ОБСЄ заявляють, що не змогли потрапити до Комінтернового зі східного боку селища, тому що «озброєні члени «ДНР» відмовили СММ у доступі до нього на блокпосту неподалік контрольованого «ДНР» селища Заїченко (26 км на північний схід від Маріуполя)».

Також інструктори ОБСЄ відвідали село Водяне (19 км на північний захід від Маріуполя, 4 км на південний схід від Комінтернового), де не побачили будь-яких озброєних або цивільних осіб. Разом з тим спостерігачі помітили Державний Прапор України на маленькому житловому будинку.

Під час перебування в районі Комінтернового місія ОБСЄ не зафіксувала порушень режиму припинення вогню.

Нагадаємо, раніше розвідка повідомила, що в Комінтерновому на Донеччині перебувають окупаційні сили Південного військового округу Збройних сил Росії.

Також нагадаємо, штаб АТО опублікував докази присутності терористів у Комінтерновому.