НОВИНИ

Coca-Cola офіційно прокоментувала скандал щодо Криму, але не вибачилася

Провину за скандал переклали на рекламну компанію.

Пердставництво компанії Coca-Cola в Україні на сторінці у мережі Facebook прокоментувало скандал у зв'язку з публікацією карти Росії разом із Кримом на сторінці у соцмережі в РФ.

Компанія не вибачилася перед українцями за публікацію карти з анексованим Кримом, а переклала відповідальність на рекламістів, які займалися публікацією. Ситуацію назвали "непорозумінням".

«Офіційна заява Компанії Кока-Кола Україна! Ми зв'язалися з агентством, що здійснювало роботи по створенню контенту, його розміщенню і модерації офіційних соціальних спільнот. Було прийнято рішення видалити цей пост, хоча як задумувалось картинка не претендувала на географічну точність, вона була сприйнята інакше і викликала дискусію. Перепрошуємо за непорозуміння. Ми не підтримуємо жодних політичних рухів і партій. Наша задача - виробництво високоякісних напоїв. Ми працюємо задля миру і дотримання міжнародного права.
Дякуємо за розуміння!» – йдеться у заяві.

Нагадаємо, Coca-Cola визнала Крим російським та спричинила обурення українців у соцмережах. Також карту Росії з Кримом знайшли на сайті компанії Pepsi.