НОВИНИ

Призначено командувача Сил спецоперацій ЗСУ

Ним став генерал-майор Ігор Луньов.

Міністр оборони призначив командувачем Сил спеціальних операцій (ССО) генерал-майора Ігоря Луньова. Про це заявив начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко.

Створення Командування ССО

Розлогий коментар Начальника Генштабу ЗСУ щодо Сил спеціальних операцій:- створення Командування ССО;- призначення генерал-майора Ігоря Луньова Командувачем ССО;- робота атестаційних комісій;- Концепція створення ССО;- інформаційно-психологічні спецоперації.Продовжуємо публікувати фрагменти інтерв'ю Начальника Генштабу - Головнокомандувача ЗСУ Віктора Муженка Військове телебачення України

Posted by Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine on Tuesday, January 5, 2016

Читайте також: Офіцер Сил спеціальних операцій: «Наше головне завдання — деморалізація ворога» 

«На атестаційній комісії розглядалося кілька кандидатур на посаду командувача ССО. Їх було три. А безпосередньо на вищій атестаційній комісії Міноборони було два кандидати - один через стан здоров'я не зміг бути присутнім і не розглядався далі через його суб'єктивну оцінку своїх можливостей і перспектив. Було дві кандидатури: генерал Луньов Ігор Васильович і (полковник – Ред.)Кривоніс Сергій Григорович. Рішенням атестаційної комісії основним кандидатом визначено генерал-майора Луньова, який вже призначений міністром оборони на цю посаду», – заявив Муженко під час інтерв'ю Військовому телебаченню України, фрагмент якого розмістили на офіційній сторінці Генштабу в Facebook.

Як повідомлялося, у ЗСУ вирішили створити Сили спецоперацій за стандартами НАТО.