НОВИНИ

Голова ЗС США у Європі оголосив завершення ери «обіймів із ведмедем» на континенті

Генерал Філіп Брідлав наполягатиме на збільшенні військової присутності США у Європі.

Дії Росії протягом останніх років у Європі призвели до необхідності зростання присутності військ США на континенті. Про це заявив головнокомандувач військовими силами США у Європі генерал Філіп Брідлав під час інтерв’ю Штутгарті, повідомили у виданні Stars and Stripes.

Генерал назвав період останніх 20 років після завершення «холодної війни» – «ерою обіймів з ведмедем». За його словами, Росія у цей час розглядалася скоріше як партнер, а не противник.

«Однак агресивні дії Росії в Україні, зростання присутністі військового флоту в Середземному морі і періодичне брязкання атомною зброєю – змінили стан справ», – йдеться у тексті.

Також зазначено, що Брідлав наполягатиме на збільшенні чисельності військових США на континенті, окрім того, це підтримують союзники США у Європі.

Автори новини додали, що чисельність військових США у Європі нині складає 70 тис. осіб, а в часи «холодної війни» складала 300 тис. осіб.

Нагадаємо, раніше США пообіцяли виділити $500 млн для тренувань ЗСУ на Яворівському полігоні. Крім того, віце-президент США підтвердив готовність уряду США надати додатковий кредит у розмірі $2 млрд.