НОВИНИ

У Генічеську повністю відновили газопостачання

Локальні проблеми, які ще можуть виникати, будуть усунені до 15:00.

Газопостачання в Генічеську Херсонської області повністю відновлено. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив заступник голови Генічеської РДА Олексій Сищенко.

"Станом на 12:00 газопостачання було відновлено в повному обсязі. Зараз через те, що газ, який надходить з АР Крим, містить дуже багато вологи, є випадки перемерзання розподільних пунктів, і всі ці випадки, найбільше через півгодини, приводяться в дію. Станом на 13:30 по місту було 3 розподільчих пункти, які перемерзли, до 14:00 ці 3 пункти будуть відновлені, можливо будуть ще, але бригади працюють, бригад достатньо", - сказав Сищенко.

За його словами, опалення подається в усі житлові будинки, однак локальні проблеми, які ще можуть виникати, будуть усунені до 15:00.

Нагадаємо, що в Генічеську Херсонської області 2 січня через різке зниження температури відбулося зниження тиску на комунальному газопроводі. В результаті цього були відключені 1800 абонентів багатоповерхових будинків і 400 абонентів приватного сектору.

Для вирішення ситуації була створена спеціальна комісія. У місті для запобігання надзвичайних ситуацій створено три пункти обігріву, проте в місцевій РДА зазначають, що ними, крім журналістів, так ніхто і не скористався.

Російські ЗМІ поширили фейк, що у Генічеськ почали постачати газ із РФ на прохання мера Олександра Тулупова. Проте Тулупов заявив, що ніколи не звертався і не міг звернутися до Росії з таким проханням. У Нафтогазі повідомили, що у Генічеськ надходить український газ, який зберігався у Криму.