НОВИНИ

В Україні розпочалася реєстрація на пробне ЗНО

Зареєструватися можна до 30 січня.

Центр оцінювання якості освіти розпочав реєстрацію на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Про це повідомляє сайт УЦОЯО.

"Реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні в 2016 році триватиме з 5 до 30 січня 2016 року", - йдеться у повідомленні.

Пробне тестування з української мови та літератури відбудеться 2 квітня. З іноземних мов, біології, хімії, фізики, географії, математики та історії України - 9 квітня.

Вартість пробного ЗНО з одного предмета - 111 гривень.

Як зазначили в УЦОЯО, пробне ЗНО - це можливість для тих, хто планує вступати до вишів, ознайомитися із процедурою проходження зовнішнього незалежного оцінювання та не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії.

Нагадаємо, від тестів зовнішнього незалежного оцінювання дворівневої складності, які були введені в 2015 році з української мови, літератури та математики, в 2016 році вирішили відмовитися.

Раніше Український центр оцінювання якості освіти заявив про втрату електронної бази тестових завдань для зовнішнього незалежного тестування.

Це сталося після того, як 21 липня ГПУ під час обшуку вилучила докази корупції чиновників Міносвіти, а СБУ виявила факти несанкціонованого втручання у реєстр ЗНО.