НОВИНИ

У "Житомирських ласощах" заявили про нічний напад зі стріляниною, є поранені

За словами гендиректора, поліція заарештувала "тітушок", які напали на фабрику.

У ніч на 5 січня двоє працівників фабрики "Житомирські ласощі" отримали вогнепальні поранення шиї та голови. Про це заявила генеральний директор підприємства Тетяна Горобець.

"Було два вогнепальних поранення наших співробітників (шия, грудна клітина), обидва в лікарні прооперовані. Вилучили одну гранату. Заарештували особистого помічника Тищенка (партнер народного депутата "Народного фронту" Сергія Пашинського) Гринчука Сергія", - заявила Горобець.

За її словами, вночі стався напад на фабрику. "З Києва глава поліції прислала 5 автобусів. Вони заарештували тітушок, які напали сьогодні о першій ночі", - повідомила Горобець.

Нагадаємо, що у 2010 р. підприємство ЗАТ "Житомирські ласощі", яке існувало з 1944 р., було ліквідоване, а його активи  передані створеному ТДВ "ЖЛ", яке належить Ігорю Бойку.

Ситуація на Житомирській кондитерській фабриці загострилася після того, як 23 грудня Тернопільський окружний адміністративний суд повернув Житомирську кондитерську фабрику у власність закритого акціонерного товариства "Житомирські ласощі".

Президент компанії Ігор Бойко заявив, що депутат від "Народного фронту" Сергій Пашинський і його компаньйон Сергій Тищенко готують спробу рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики. При цьому Пашинський звинувачення на свою адресу відкидає.

30 грудня до Житомира прибула група невідомих осіб, які намагалися захопити фабрику. Конфлікт триває досі. Поліція та місцева влада закликають обидві сторони вирішувати питання у правовому полі, не доводячи до силових зіткнень.