НОВИНИ

Прокуратура спростувала інформацію про зняття обвинувачення з судді Оберемка

Наступне судове засідання призначене на 27 січня.

Інформація про зняття обвинувачення з судді Владислава Оберемка не відповідає дійсності. Про це повідомила прокуратура Києва у Facebook.

"Сьогодні деякими ЗМІ поширено інформацію про те, що нібито Подільський райсуд Києва закрив кримінальне провадження проти судді Макарівського райсуду Київської області Владислава Оберемка та зняв з нього всі обвинувачення. Дана інформація є хибною та не відповідає дійсним обставинам справи", – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, у червні 2015 прокуратурою м. Києва до Подільського райсуду направлено обвинувальний акт щодо судді Макарівського районного суду Київської області В. Оберемка за фактом вчинення ним кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 345 (Погроза щодо працівника правоохоронного органу), ч. 1 ст. 129 (Погроза вбивством), а також ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.

На минулому судовому засіданні один з потерпілих (цивільна особа) подав заяву про закриття кримінального провадження щодо В. Оберемка в частині оголошеного приватного обвинувачення за ч. 1 ст. 129 КК України (погроза вбивством), яке було задоволено судом.

Разом з тим наголошуємо, що судовий розгляд кримінального провадження за іншими статтями обвинувачення, а саме за ч. 1 ст. 345 (Погроза щодо працівника правоохоронного органу) та ч. 4 ст. 296 (хуліганство) КК України, триває.

"Прокуратура міста Києва продовжує підтримувати державне обвинувачення та домагатиметься ухвалення справедливого вироку вказаному працівнику суду. Наступне судове засідання призначене на 27 січня", – повідомили в прокуратурі.

Як повідомлялося, у ніч з 27 на 28 лютого працівники ДАІ зупинили автомобіль, за кермом якого перебував суддя Оберемко, який заявив, що «я п’яний їду додому, і це нормально», крім того він погрожував правоохоронцям пістолетом та прикривався іменем «свого хорошого друга» прокурора Києва Серія Юлдашева.