НОВИНИ

Прокуратура відкрила провадження через невиплату шахтарям Львіввугілля 70 млн грн зарплати

Розслідувати будуть невиплату зарплат за листопад і грудень 2015 року.

Прокуратура Львівської області почала досудове розслідування за фактом невиплати шахтарям 70 млн грн зарплати на підприємстві "Львіввугілля". Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Червоноградською місцевою прокуратурою 4 січня поточного року розпочато кримінальне провадження за фактом безпідставної невиплати заробітної плати за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 175 КК України", - зазначено в повідомленні.

Розслідувати будуть невиплату зарплат за листопад і грудень 2015 року на суму приблизно 70 млн грн. Досудове розслідування проводиться слідчим відділом Сокальського відділу поліції і перебуває на контролі у Червоноградській місцевій прокуратурі.

Нагадаємо, 2 січня гірники шахти «Степова» ДП «Львіввугілля» почали страйк через наявність заборгованості по зарплаті. Сьогодні, 4 січня шахтарі копальні «Великомостівська» того ж держпідприємства відмовилися спускатися під землю у другу зміну з тієї ж причини. Голова Незалежної профспілки гірників пригрозив перекриттям страйкарями митних пунктів на кордоні з Польщею 12 січня. 

Зазначимо, в квітні шахти ДП "Львіввугілля" через борги по зарплаті вже зупиняли роботу. Також нагадаємо, у квітні відбулися великі мітинги шахтарів у Києві.