НОВИНИ

СБУ викрила фінансові махінації з держкоштами в зоні АТО на понад 3,5 млн грн

Правоохоронці викрили держслужбовців у Волновасі, Краматорську, Новоайдарі та Старобільську.

Співробітники Служби безпеки України викрили низку фінансових оборудок з державними коштами, організованих посадовцями у районі проведення антитерористичної операції. Про це повідомила прес-служба СБУ.

“Службовці відділу освіти Волноваської районної державної адміністрації уклали договір з підприємцями на капітальний ремонт теплових вузлів у навчальних закладах району. Чиновники перерахували 600 тис. грн за придбання та встановлення теплових лічильників. Проте контракт бізнесмени не виконали. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, як повідомляє СБУ, у Краматорську чиновники завдали збитків державному бюджету на 1 млн грн. Така сума була привласнена з виділених на реконструкцію житлового фонду міста коштів. Кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України.

За повідомленням, посадовці Новоайдарської селищної ради завищили кошторисну документацію на капітальний ремонт дорожнього покриття у населеному пункті. Внаслідок оборудки державі було завдано шкоди на більше ніж 1 млн грн. Відкрито кримінальне провадження ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Крім того, у Старобільську керівництво одного з технікумів "заробило" на демонтажі науково-виробничої будівлі. Під час списання та реалізації будівельних матеріалів службовці привласнили 1 млн грн. Кримінальне провадження відкрито за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

За всіма фактами тривають оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до корупційних оборудок.

Нагадаємо, суд заарештував керівника та екс-керівника шахти "Краснолиманська" за розтрату коштів.