НОВИНИ

На Львівщині з хабарем затримали посадовця Держінспекції сільського господарства

Він за сприяння в отриманні посвідчення водія вимагав 3 тис. грн хабара.

Сьогодні, 4 січня, працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) НП України у Львівській області затримали державного інспектора Держінспекції сільського господарства області, який за сприяння в отриманні посвідчення водія вимагав 3 тис. грн хабара. Про це повідомило облуправління Нацполіції.

Як зазначається, посадовець пообіцяв, що за "благодійний внесок" допоможе місцевому мешканцю отримати посвідчення водія категорії "А". Після "сплати" 3-х тисяч гривень хабара громадянин зможе керувати сільгосптехнікою.

Працівники УЗЕ в службовому кабінеті затримали інспектора одного з управлінь Державної інспекції сільського господарства Львівської області одразу після отримання ним неправомірної вигоди.

Наразі у зловмисника вилучено заздалегідь помічені кошти в сумі 3 тис. грн.

У рамках кримінального провадження, відкритого за статтею 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України проводяться слідчо-оперативні заходи.

Працівники УЗЕ НП України у Львівській області встановлюють інші факти вимагання та одержання посадовцем грошових коштів за аналогічних обставин.

За вимагання та одержання хабара передбачене покарання у вигляді штрафу від 17 до 25,5 тисяч гривень або арешту на строк від 3-х до 6-ти місяців, або позбавлення волі на строк від 2-х до 4-х років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років.

Як повідомлялося, на Хмельниччині впіймали на хабарі посадовця ДСНС.

Також в Одесі на хабарі в 1,5 млн грн впіймали високопоставленого чиновника ОДА.